Žemės darbai

Įvairios paskirties žemės darbai » Žemės kasimo darbai | Žemės frezavimas | Tvenkinių kasimas | Reljefo formavimas

Žemės darbai » atliekame visus žemės sklypo formavimo, paruošimo, kasimo ir apdirbimo darbus.

Žemės darbai » lyginame reljefą, kasame tvenkinius, paruošiame žemę žolės sodinimui.


 

Žemės darbai yra pradinis bet kokio tipo statinio statybų, apželdinimo darbų ar sodinimo darbų etapas. Žemės darbai apima įvairias veiklas, tokias kaip kelmų rovimą ir išvežimą iš sklypo, žemių kasimą pamatams, sklypo lyginimą, įvažiavimų į kiemą įrengimą, įvairių birių medžiagų (juodžemio, smėlio, grunto, skaldos ir t. t.) atvežimą į sklypą, statybinių atliekų išvežimą, griovių kasimą įvairių inžinerinių tinklų tiesimui ir t.t.

 

Šiems darbams atlikti turime šiuolaikiškos technikos parką: vikšrinius ir ratinius ekskavatorius, savivarčius ir visą kitą reikalingą įrangą žemės darbams atlikti. Taip pat turime savo elektros stotelę ir švaraus, nešvaraus, dumblėto vandens išsiurbimo priemones.

 

Drenažo įrengimas

Drenažo įrengimas, tai geriausias būdas apsaugoti Jūsų namą ar sklypą nuo vandens pertekliaus. Namų savininkams galime padėti išspręsti opias problemas bei įrengti kiemo, namo pamatų drenažą, norint nusausinti sklypą ar suvaldyti tekantį vandenį iš įvairių vandens telkinių.

Kasimo darbai

Teikiame ekskavatorių paslaugas žemės kasimo ir užkasimo darbams atlikti. Tranšėjų kasimas, vandentiekio, elektros, dujų, nuotekų, lietaus nuotekų, įvairaus dydžio, gylio ir paskirties duobių kasimas, pamatų ir kitų konstrukcijų atkasimas. Kasimo darbai patalpose. Užkasimo darbai.

Formavimo darbai

Sklypo formavimo darbams naudojama šiuolaikinė technika, turinti visus darbinius privalumus. Visi darbai (netinkamo ar nereikalingo grunto iškasimas, reljefo formavimas, sklypo išlyginimas ir planiravimas, sklypo nuolydžių formavimas ir kiti sklypo formavimo darbai) atliekami griežtai laikantis terminų, atsakingai ir kokybiškai.

Augalinio sluoksnio nuėmimas

Augalinio sluoksnio nuėmimo darbams naudojame šiuolaikinę techniką turinčią visus reikalingus darbinius privalumus.

Pagrindų paruošimas

Netinkamo ar nereikalingo grunto iškasimas, reljefo formavimas, sklypo išlyginimas ir planiravimas, sklypo nuolydžių formavimas.

Žemės augalinis sluoksnis

Parduodame įvairios paskirties ir kokybės juodžemį, žemę ir kitos kokybės žemės augalinį sluoksnį žaliųjų zonų formavimui ir t.t.

Kelmų rovimas

Kelmų rovimas vienas iš sunkiausių darbų, atliekamų įsisavi­nant naujus plotus. Atliekame visų medžių tipų kelmų rovimo paslaugas.

Tvenkinių kasimas

Tvenkinių kasimas su ilgastrėliais arba įprastais ekskavatoriais, darbus atliekame greitai ir kokybiškai.

✔ tvenkinių kasimas, prūdų kasimas,
✔ rezervuarų, tranšėjų, katlavanų kasimas,
✔ tvenkinių formavimas, valymas, šlaitavimas
✔ pylimų supylimas
✔ kranto valymas

Įvažiavimų įrengimas

Kelių ir važiavimo keliukų pagrindų įrengimas yra ypatingai svarbus ir atsakingas darbas, nuo kurio kokybės priklauso kelio patvarumas ir ilgaamžiškumas.

✔ žemės paviršiaus lyginimas,
✔ kelių tiesimas,
✔ įvažiavimų į sklypus įrengimas.
✔ grunto tankinimas

Griovimo darbai

Naudodami galingą techniką, kokybiškai atliekame įvairaus sudėtingumo griovimo darbus.

✔ gyvenamųjų pastatų,
✔ apleistų ūkinių pastatų,
✔ pramoninių, gamybinių statinių,
✔ pamatų ir perdangų,
✔ pilnas pastato griovimas,
✔ dalinis pastato griovimas,
✔ griovimas pastato viduje.