Transporto paslaugos

 

Transporto paslaugos

Statybinės technikos nuoma

Savo klientams siūlome išsinuomoti statybinę techniką su operatoriumi įvairiems kasimo, griovimo, sklypo planiravimo, komunikacijų tiesimo, reljefo formavimo, pastatų griovimo ir kitiems darbams atlikti.  

Pakrovimo, iškrovimo darbai

Turimi savivarčiai sunkvežimiai nuo 1t iki 15t (5m3-14m3) su hidromanipuliatoriais (fiskarais) ir greiferiniais kaušais leidžia atlikti įvairaus tipo pakrovimo ir iškrovimo darbams.

Šiukšlių išvežimas

Reikia išvežti statybines atliekas ar kitas medžiagas? Mūsų įmonė gali pasiūlyti Jums išsinuomoti specialius savivarčius su hidromanipuliatoriais (fiskarais) ir greiferiniais kaušais.  

Traktorių nuoma

Norint sėkmingai atlikti statybinius ar aplinkos tvarkymo darbus šiuolaikiškai, bet efektyviai, itin svarbu tinkamai pasirinkti rekalingą techniką. Teikiame mini traktorių nuomą su įvairiais padargais (žolės pjovimas, gatvių, takų šlavimas, sniego stumdymas, takelių barstymas, žemės frezavimas ir kita.)

Buldozerių nuoma

Sklypo lyginimo, planiravimo, augalinio sluoksnio nuėmimo, žemės kasimo, komunikacijų tiesimo, reljefo formavimo, pastatų griovimo ir kitų darbų atlikimui.


Kasame, griauname, tvarkome aplinką

Teikiame įvairios paskirties darbams atlikti technikos nuomos paslaugas bei atliekame visus gerbūvio tvarkymo darbus Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Galime pasiūlyti visą kompleksą paslaugų nuo kasimo, griovimo iki statybinių atliekų išvežimo.

Žemiau yra pateikta tik kai kurios mūsų turimos technikos ir transporto nuotraukos.