Kiemo apželdinimas

Gražus Kiemo apželdinimas jau seniai yra Jūsų svajonė, bet nežinote kaip tai padaryti?

Jūsų pageidavimai ir užduotys – mūsų rūpestis ir sprendimai!

 

Gerbūvio sutvarkymo paslaugos apima nuo apželdinimo projekto paruošimo iki kruopštaus ir kokybiško jo įgyvendinimo į kurias ieina aukščių, nuolydžių suvedimo, vejos įrengimo, augalų sodinimo, mulčiavimo, atitvarų sudėjimo, automatinės laistymo sistemos įrengimo, drenažo įrengimo ir kitu darbų.

Jūsų patogumui, mes galime pasirūpinti reikalingų medžiagų užsakymu ir pristatymu.

Gražiai gyventi nori visi. Ko reikia ir ką daryti, kad aplinka prie Jūsų namo taptų išskirtinė? Mes esame tie, kurie gali jums padėti ir turi daug idėjų kiemo sutvarkymo ir apželdinimo sprendimuose.

Mūsų telefonas +370 600 20608 užsisakyti paslaugas ar tiesiog pasikonsultuoti?

“AT Komanda“ yra viena iš sėkmingiausiu ir kūrybingiausiu apželdinimo paslaugų srityje Vilniuje. Įmonė teikia aukštos kokybės paslaugas, nuolat tobulėja ir diegia inovacijas. Teikiame plačiausią kokybiškų paslaugų spektrą už konkurencingą kainą.

Siekiame, kad “AT Komanda“ kolektyvo pasiūlytos ir įgyvendintos idėjos leistų klientams džiaugtis mūsų įrengta aplinka. Mes esame patikimas partneris, išsprendžiantis visus su aplinkos grožiu susijusius klausimus, nesvarbu ar jūsų sklypas yra keli arai ar keli hektarai.

 
Kiemo apželdinimas yra sudėtingas darbas, kur visą rezultatą gali sugadinti kad ir viena nedidelė klaida, tad siekiant geriausio rezultato, protingiausia ir ekonomiškiausia šiam darbui pasitikėti specialistais.
 
 
Palikite  Užklausą dabar  į kuri jums atsakysime per 24 valandas.