Statybinių atliekų išvežimas

Statybinių atliekų išvežimas

Išvežame ir tvarkome statybines atliekas Vilniaus mieste ir rajone. Turime nuosavo transporto parką: mikroautobusus, savivarčius, sunkvežimius su kranais ir manipuliatoriais. Atliekų išnešimui turime nuosavą darbuotojų brigadą.

Aplinkos tvarkymas, Griovimo darbai, Statybinių atliekų išvežimas

✔  Mes išvežame: Statybinį gruzą » plytas, betoną, dujų silikato blokelius, keramzitbetonio blokelius, betoninius blokelius, čerpių ir keramikos gaminius.
✔  Mišrias statybines atliekas » akmens, stiklo ir mineralinę vatą, medieną, gipso izoliacines statybines medžiagas, putų polistirolą, pakavimo plėveles ir popieriaus atliekas, plastiką, linoleumą, namų ūkio santechnikos įrenginius (kriauklės, vonios, unitazai), grindų dangas, įvairiausius vamzdžius, jų dalis ir kitas panašaus pobūdžio medžiagas.
✔  Gamybines atliekas – įvairias žaliavas, kurios išlieka po gamybinio proceso ir yra netinkamos tolimesniam panaudojimui ir bet kokias kitas statybines atliekas.

Visuomet siekiame suteikti kaip tik įmanoma kokybiškesnę paslaugą, todėl individualiai atsižvelgiame į kliento situaciją, privažiavimą, pasikrovimo galimybes ir surandame tinkamiausią sprendimą.

+370 610 21009

Mūsų telefonas užsakyti paslaugas dabar arba tiesiog pasikonsultuoti