Žvirgždas

Žvirgždas

Žvirgždas
Žvirgždas

Mūsų bendrovės pristatomas žvirgždas įmonėms ir fiziniams asmenims yra atgabenamas su specialia modernia technika. Visa produkcija sertifikuota ir turi atitikties deklaracijas bei atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus

Žvirgždas – apvalūs gamtos nugludinti akmenėliai, skirti dekoravimui, pagrindams, drenažui.

Mūsų parduodamas žvirgždas statybų sektoriuje naudojamas gerbūvio elementų gamybai, smulkiagrūdžio betono gamybai, drenažui ir betono gamybai. Žvirgždo skalda, priklausomai nuo frakcijos dar yra naudojama kelių ir aikštelių pagrindų įrengimui, asfalto gamybai, gelžbetonio, asfaltbetonio gamybai.

Produkcija tiekiame betono ir gelžbetonio centrams, kelių tiesimui, pramoninių ir individualių namų statyboms. Klientams pageidaujant, medžiagas pristatome į nurodytą vietą, su specialiu transportu.

Birių krovinių pristatymas 

Parduodame įvairios paskirties ir kokybės žvyrą, smėlį, žvirgždą, žvirgždo skaldą, atsijas, akmenukus ir itin aukštos kokybės juodžemį, žemę ir kitos kokybės žemės augalinį sluoksnį, vežame gruntą sklypo pakėlimui ir statybinio laužo skaldą privažiavimo keliams įrengti. Siūlome statybinio laužo krovimo ir išvežimo paslaugas.

Žvirgždas su pristatymu

Klientams pageidaujant, medžiagas pristatome į nurodytą vietą, su specialiu transportu.