Žemės augalinis sluoksnis

Žemės augalinis sluoksnis

Žemės augalinis sluoksnis kiemui, sodui ir daržui
Žemės augalinis sluoksnis kiemui, vejos įrengimui

Žemės augalinis sluoksnis rekomenduojamas vejos formavimui, kur užtenka užpilti derlingo augalinio sluoksnio, žolės ir šaknų sistemos formavimui.

Naudojimas: vejos įrengimui, ruloninei vejai, žaliųjų zonų formavimui, sklypo pakėlimui, šiltnamiui, sodui, daržui  ir t.t. Juodžemio augalinis sluoksnis ph6 5-7

Juodžemis susiformuoja po daugiamečiu augaliniu sluoksniu bei pasižymi dideliu derlingumu kurio sudėtyje gausu humuso. Tai organinių liekanų puvenos, susidarančios iš įvairių augalų dalių: lapų, šaknų, spyglių, šakų. Mūsų parduodamas juodžemis yra kokybiškas ir patvarios trupininės struktūros.

Jei jūs baigėte statyti namą ir sklype yra gausu molio ir žvyro ir siekiate tinkamai ir kokybiškai sutvarkyti savo gerbūvį bei aplinką, tada jums reikia kreiptis į mus dėl juodžemio ar kitokio žemės augalinio sluoksnio atvežimo. Mums labai svarbu žinoti, kur žemės augalinis sluoksnis bus naudojamas? – sodinti augalus, sėti žolę ar formuoti daržą ir sodą?

 

 

Turite namą ar sodybą ir norite vešlios ir išpuoselėtos vejos? O gal norite sukurti dekoratyvią veją, džiuginančią akį savo nepriekaištinga išvaizda? Mes teikiame visas paslaugas. Viena iš svarbiausių priemonių norint tai pasiekti, yra kokybiškas dirvožemis. Visų darbų pradžia ir yra dirvos paruošimas augalų sodinimui ar vejos sėjai. Tik tinkamai paruošus dirvą sodinimui, pasieksite gerų rezultatų.

Mes teikiame visas paslaugas, nuo žemės ar juodžemio pristatymo iki žemės lyginimo, apželdinimo, ar medelių sodinimo.

 

Aukščiausios kokybės žemės augalinis sluoksnis

Birių krovinių pristatymas

Parduodame įvairios paskirties ir kokybės žvyrą, smėlį, žvirgždą, žvirgždo skaldą, atsijas, akmenukus ir itin aukštos kokybės juodžemį, žemę ir kitos kokybės žemės augalinį sluoksnį, vežame gruntą sklypo pakėlimui ir statybinio laužo skaldą privažiavimo keliams įrengti. Siūlome statybinio laužo krovimo ir išvežimo paslaugas.

Parduodame su pristatymu

Birios medžiagos » augalinis sluoksnis » juodžemis » žemės » aukštos kokybės kompostinis, viršutinis sluoksnis, dirvožemis. Kaina priklauso nuo pristatymo atstumo.