Skalda, skaldos kaina

Skalda, skaldos kaina

Akmens skalda Vilniuje
Akmens skalda Vilniuje
Skalda kiemui, aplinkos tvarkymui,  dekoravimui ir t.t.

Akmens skalda naudojama pagrindams, dekoravimui. (akmuo skaldytas gabaliukais yra įvairių dydžių/frakcijų)

Skalda – tai dar viena statybinė medžiaga, kurią galima plačiai pritaikyti. Pavyzdžiui, jei planuojate kieme kloti trinkeles, ruošiant trinkelėms pagrindą, vienas iš klojamų sluoksnių yra skalda,. Skirtingiems statybų ar aplinkos tvarkymo darbams naudojama skirtingo dydžio ir paskirties skalda. Kokia skalda kokiais atvejais yra geriausia, žinoma, geriausiai gali patarti mūsų specialistai.

Savo parke turime techniką pritaikytą statybų, rekonstrukcijos, kelių tiesimo, kiemo ar sklypo formavimo darbams atlikti. Viena iš tokios technikos priemonių yra ekskavatorius. Jūsų patogumui nuomojame visą reikalingą techniką Jūsų darbams atlikti.

Skaldos kaina priklauso nuo skaldos rūšies, paskirties ir pristatymo atstumo. Susisiekite su mumis, kad galėtume pasiūlyti optimaliausią kainą.

 

Birių krovinių pristatymas 

Parduodame įvairios paskirties ir kokybės žvyrą, smėlį, žvirgždą, žvirgždo skaldą, atsijas, akmenukus ir itin aukštos kokybės juodžemį, žemę ir kitos kokybės žemės augalinį sluoksnį, vežame gruntą sklypo pakėlimui ir statybinio laužo skaldą privažiavimo keliams įrengti. Siūlome statybinio laužo krovimo ir išvežimo paslaugas.

Skalda, skaldos kaina su pristatymu

Skalda kiemui, sodui, aplinkos tvarkymui, kapams, dekoravimui, dekoratyviniam betonui gaminti ir t.t.