Atsijos, atsijos kaina
Pigiausias Atsijų, bei kitų birių medžiagų pristatymas Vilniuje ir už jo ribų. Atsijų pristatymas Vilniuje. Atsijos tinka naudoti trinkelių, plytelių, akmens takelių paklotui, užpildymui tarpams tarp trinkelių.
Skalda, skaldos kaina
Skalda kiemui, sodui, aplinkos tvarkymui, kapams, dekoravimui, dekoratyviniam betonui gaminti ir t.t.Skalda, skaldos kaina su pristatymu. Skaldos kaina priklauso nuo skaldos rūšies, paskirties ir pristatymo atstumo. Susisiekite su mumis, kad galėtume pasiūlyti optimaliausia kainą. Skalda – tai dar viena statybinė medžiaga, kurią galima plačiai pritaikyti. Pavyzdžiui, jei planuojate kieme kloti trinkeles, ....
Žemės augalinis sluoksnis
Žemės augalinis sluoksnis rekomenduojamas vejos formavimui, kur užtenka užpilti derlingo augalinio sluoksnio, žolės ir šaknų sistemos formavimui. Žemės augalinis sluoksnis su pristatymu. Naudojimas: žaliųjų zonų formavimui, sklypo pakėlimui, ruloninei vejai, sodui, daržui ir t.t. Juodžemis susiformuoja po daugiamečiu augaliniu sluoksniu bei pasižymi dideliu derlingumu kurio sudėtyje gausu humuso.
Žvirgždas
Mūsų bendrovės pristatomas žvirgždas įmonėms ir fiziniams asmenims yra su speciali modernia technika. Visa produkcija sertifikuota ir turi atitikties deklaracijas bei atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Žvirgždas su pristatymu. Produkcija tiekiame: betono ir gelžbetonio centrams, kelių tiesimui, pramoninių ir individualių namų statyboms. Klientams pageidaujant, medžiagas pristatome į nurodytą vietą, su specialiu transportu.
Žvyras, žvyro kaina
Mūsų produktai: Žvyras, sijotas žvyras tinkavimui, gamtinis žvyras kelio užpylimui, žvyras betono gamybai, keliams ir kitiems statybos darbams. Žvyro mašinos kaina - Žvyro mašinos kaina priklauso nuo žvyro rūšies. Žvyro atvežimo kaina priklauso nuo kiekio, žvyro rūšies ir atstumo iš kur vežamas smėlis arba žvyras.