DUK

Kiek kainuoja tujų sodinimas?

Tujų sodinimo kaina priklauso nuo tujų dydžio, esamo sklypo žemės, tujų kiekio ir ar reikalinga gerinti gruntą. Preliminari kaina nuo 2,5 eur,- iki 7 eur,- Kiekvienas objektas vertinamas atskirai.

Vasaros metu norime sodinti tujas, patarkite kokias pasirinkti, iš vazonų ar iš grunto iškastas?

Karštuoju metų laiku vienareikšmiškai patartume sodinti tujas iš vazonų, sodinimo metu neleiskite patekti tiesioginiams saulės spinduliams ant šaknų, ištraukę iš vazonėlio nedelsdami įsodinkite tują į žemę.Gausiai reikalinga laistyti.

Turime kotedžo tipo namą Vilniuje, kuriame yra apie 2-3 arus vidinio kiemo, kiek kainuotų sutvarkyti kiemą, pasėti žolytę?

Dažniausia tokio tipo sklypą pirmiausia reikia paruošti prieš vejos sėjimą. Nors sklypas nedidelis bet darbo nemažai preliminari paslaugos kaina svyruoja nuo 700 iki 900 euru. – Reiktų vertinti vietoje.

Kiek kainuotų išvežti šakų krūvą iš Vilniaus sodų bendrijos?

Krovininio savivarčio 15 kub. dydžio su pasikrovimu (fiskaru)  kaina nuo 130 eurų iki 180 eurų

Kaip dažnai reikia pjauti veją?

Priklausomai nuo vejos rūšies ar tai sportinė, dekoratyvinė, ar parko veja, dažniausia vidurkis yra kai pasiekia aukščiausios žolės stiebai  iki 8-10 cm aukštį.

Kiek kainuoja įrengti veja?

Priklausomai nuo sklypo sudėtingumo ir esamo grunto, preliminariai kainos svyruoja nuo 1 euro iki 5 eurų už kvadratą , kainą reiktų vertinti individualiai pagal jūsų projektą.